Szkółka narciarsko - snowbordowa 'RUSZ TYŁEK!" jest składową szerszego projektu, zajmującego się szeroko rozumianą aktywnością i zdrowym trybem życia, o nazwie Platforma Zdrowia i Aktywności " Rusz Tyłek!".

Do tej pory, szkółka organizowała obozy zimowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz niedzielne wyjazdy na stoki.

Instruktorzy szkółki to mieszanka młodości i doświadczenia, ludzie których łączy więcej niż tylko praca - również więzy rodzinne oraz przyjacielskie. RUSZ TYŁEK to nie korpo, RUSZ TYŁEK to sposób na życie! Dzięki czemu możemy prowadzić kreatywne, dynamicznie i co najważniejsze bezpieczne szkolenia dla osób w każdym wieku.

Zajmujemy się zarówno szkoleniem od podstaw jak i doskonaleniem technik narciarskich i snowboardowych. Każde lekcja jest dopasowana do poziomu oraz wieku uczestnika, tak by była jak najbardziej efektywna.

Szkółka będzie działała od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 - 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 - 21:00.

Ponadto w godzinach pracy szkółki, dyżury pełnić będą również instruktorzy czekający na kursantów nie umówionych wcześniej.


Ośla Łączka - 15 zł całodniowy wstęp. Saneczki oraz ślizgi w cenie biletu. Opiekunowie - wstęp bezpłatny.

Cennik szkółki narciarskiej

Aby zobaczyć cennik kliknij tutaj.

Serwis

Nasz serwis i wypożyczalnia są czynne od 9:00 do ostatnich godzin działania stoku.

Masz swój sprzęt narciarski lub snowboardowy? Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zajmą się nim profesjonalnie!

Wypożyczalnia

Oferujemy również wypożyczenie sprzętu narciarskiego/snowboardowego w pełni przygotowanego do sezonu.

Posiadamy sprzęt dostosowany do rozmiaru wkładki od 15,5 cm do 33 cm.

Masz pytania odnośnie serwisu lub wypożyczenia sprzętu? Zadzwoń do nas - 732897981